Size bir telefon kadar yakınız
0542 556 36 32

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Enfa Balık Üretim olarak uzun yıllardır balık üretim ve toptan satış konusunda piyasaya hizmet vermekteyiz. Enfa Balık Üretim ‘in asıl amacı türlerine nadir rastlanan balık çeşitlerini bir araya toplayarak üretimini gerçekleştirmek. Bu üretimi gerçekleştirdikten sonra akvaristlere ve satın almak isteyen herkese ulaştırmaktır.

Web sitemiz üzerinden akvaryum balıkçılı, balık türleri, akvaryum araç ve gereçleri, balık besleme teknikleri ve buna benzer daha bir çok konu hakkında bilgi alabilir, sormak istediğiniz soruları bizlere iletişim kutumuz, mail adresimiz veya telefon numaramız aracılığı ile bizlere ulaştırabilirsiniz.

Mevcut üretimde olan ve yetiştirilmiş olarak elimizde bir çok türden akvaryum balığı bulunmaktadır. Toptan sipariş vermek veya perakende satın almak için bizlere sosyal medya hesaplarımızdan veya web sitemiz üzerinden ulaşıp iletişim kurabilirsiniz.

İçeriklerimizin tamamı özgün ve Enfa Balık Üretim olarak bizlere aittir. İçeriklerin izinsiz kopyalanması ve ticaret alanında kullanılması kesinlikle yasaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…